Reading Time: 2 minutes

Prawnicy

Krótka historia o naszej współpracy

Adwokat Sara Oziemska, Radca Prawny Rafał Tałaj oraz Radca Prawny Rafał Robak współpracują od 2016 roku. Razem ze swoimi współpracownikami tworzą grupę prawników o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Powyższa współpraca umożliwiła kompleksową obsługę dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych o zróżnicowanych potrzebach dotyczących pomocy prawnej.

Adwokat sara oziemska

  • Wykształcenie
  • Doświadczenie zawodowe
  • Specjalizacja

Adwokat Sara Oziemska jest wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie pod numerem WAW/Adw/6519. Odbywała aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Adwokat Sara Oziemska jest autorem w wydawnictwie prawniczym WOLTERS KLUWER POLSKA od 2011 roku. Od lat współpracuje, również z Kancelarią Prezydenta RP. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami prawnymi w Warszawie oraz pracując w spółkach kapitałowych z udziałem Skarbu Państwa, a także w ramach indywidualnej praktyki zawodowej. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, budowlanego oraz szeroko pojętego prawa gospodarczego. Posiada również bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego i opiekuńczego. 

Radca Prawny Rafał Robak

  • Wykształcenie
  • Doświadczenie zawodowe
  • Specjalizacja

Radca Prawny Rafał Robak jest wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie Studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ukończył w roku 2014. Rafał Robak od lat współpracuje z warszawskimi kancelariami prawnymi, zdobywając doświadczenie w ich działach procesowych. Kancelarie skupione były na reprezentacji Klientów indywidualnych oraz spółek w sporach sądowych. Współpracował także ze Stowarzyszeniem Niebieska Linia. Rafał Robak jest radcą prawnym od 2018 r. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie ubezpieczeń gospodarczych Występuje w sporach przeciwko ubezpieczycielom, w przypadku odmowy wypłaty zadośćuczynień czy odszkodowań. Dzięki pracy w stowarzyszeniach przeciwdziałających przemocy w rodzinie zajmuje się także tematyką szeroko rozumianego prawa rodzinnego, czy to w sprawach karnych (niealimentacja, znęcanie się) , czy też rodzinnych ( ustalenie kontaktów, alienacja rodzicielska).